
De KINK XL is voor 'Life’s Coming In Slow', de nieuwe track van Nothing But Thieves!
Nothing But Thieves maakte hun nieuwe track 'Life's Coming In Slow' speciaal voor de game 'Gran Turismo 7', en het resultaat mag er zijn! Je hoort hem deze week als KINK XL.
SOUNDTRACK VOOR GRAN TURISMO 7
'Gran Turismo' is een racing simulator voor PlayStation met honderden auto’s, die racen in circuits die in detail zijn nagemaakt. 'Carporn' in digitale vorm! Binnenkort komt het 7e deel van de game uit, en daarvoor hebben de makers Nothing But Thieves gevraagd om een track te schrijven voor de soundtrack van de game. En wat doet Nothing But Thieves als ze een liedje moeten schrijven voor een game waarin heel snel gereden wordt? Dan noemen ze het 'Life's Coming In Slow'... Die logica moeten ze ons nog een keer uitleggen.
De nieuwe Nothing But Thieves is dus op die sountrack te vinden (waar ook o.a. Bring Me The Horizon muziek voor maakte). De track duurt nog geen 3 minuten, dus als 'ie voorbij is wil je hem eigenlijk meteen opnieuw opzetten. En dat gaan we deze week zovaak mogelijk doen: je hoort 'Life's Coming In Slow' lekker vaak op KINK voorbijkomen als onze KINK XL!
Datum
18 februari 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Met het nummer '595' pakt Violet Grohl de KINK XL!
KINK XL16 maart 08:20

Villanelle bestormt de scene met 'Placebo' als KINK XL
KINK XL9 maart 08:05

Honey I'm Home doet het knap; ze pakken de KINK XL met 'Pretty'
KINK XL2 maart 08:20

Foo Fighters spelen lekker door met de KINK XL 'Your Favorite Toy'
KINK XL23 februari 08:08

Met 'deathwish' scoort The Haunted Youth de KINK XL!
KINK XL16 februari 08:20

