
De KINK Album Top 1000 Nazorg
Vrijdag draaide Michiel de nummer 1 van de KINK Album Top 1000. Je hoorde Ten van Pearl Jam van begin tot eind. Twee weken lang heb je kunnen genieten van de 1000 beste albums ooit gemaakt, volgens de KINK-luisteraar. En nu? Nu is er wat nazorg.
Wat was het een heerlijke lijst, van jonge debuutalbums naar oude klassiekers. Van Led Zeppelin naar Dogrel van Fontaines D.C.. En nu is het voorbij. Gelukkig kun je dit weekend nog nagenieten van de KINK Album Top 1000 op KINK.
VRIJDAG: AFTERPARTY IN HET KINK KAFE
KINK-dj Jasper Leijdens host vrijdagavond de afterparty in het KINK Kafe. Vanaf 18:00 uur hoor je bijvoorbeeld albumtracks die we niet hebben kunnen draaien. Of albumtracks die je nog een keer wil horen. Laat het vooral weten via de KINK-App!
ZATERDAG: DE TOP 100 BONUSTRACKS
Op zaterdag zenden we van 10:00 tot 18:00 uur de Top 100 nóg een keer uit, maar dan met andere tracks! Dus draaiden we net niet jouw favoriet van het album? Luister zaterdag naar KINK voor de herkansing!
ZONDAG: KINK IN CONCERT MET LIVE TRACKS UIT DE ALBUM TOP 1000
Iedere zondagavond hoor je om 21:00 uur KINK in Concert. Dit keer zenden we alleen maar live tracks uit de KINK Album top 1000. Suggesties? Laat het weten!
Datum
17 juli 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws28 juli 20:46

Nieuw werk van Turnstile, Wet Leg en The Black Keys op de KINK Playlist
KINKnieuws28 juli 13:16

Ozzy Osbourne overleden
Muzieknieuws, KINKnieuws22 juli 20:18

White Lies, The Last Dinner Party en Nieve Ella nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws21 juli 11:47

Queens of the Stone Age komt naar Carré
Muzieknieuws, KINKnieuws, KINK presents15 juli 09:56