
De Festivalpodcast: Mogen we al hopen op festivals in 2021? En wie wordt de derde Pinkpop-headliner?
De nieuwste Festivalpodcast staat voor je klaar! In S02E11 bespreken Julia (KINK) en Jos (Festileaks) de laatste ontwikkelingen in het festivallandschap, blikken terug op memorabele momenten uit het verleden én kijken naar de toekomst. Een bomvolle nieuwe aflevering is nu te beluisteren.
In deze aflevering hoor je:
- Het laatste festivalnieuws, met aankondigingen van Graspop, Rock Werchter en Lowlands.
- Er is veel te doen rondom de line-up aankondiging van Reading & Leeds. Waarom zijn festivalgangers boos?
- The elephant in the room: kunnen we er nou vanuit gaan dat er festivals zijn in 2021? We doen een rondje langs de velden.
- De Pinkpop 2021 kaartverkoop begint bijna, maar wie wordt nou die derde headliner? Een ouderwets geruchtenoverzicht!
- Verder blikken we, met gebrek aan échte live-optredens deze zomer, terug naar een Legendarische Show (The Opposites op Lowlands 2013) en bespreken we het alleereerste meerdaagse festival van Nederland: Holland Pop 1970.

Luister terug
Moet je nog wat afleveringen bijluisteren, dat kan hier! En mocht je nou verlangen naar een wereld waarin alle festivals nog doorgaan, dan kan je altijd oude afleveringen uit het eerste seizoen beluisteren. Dan struinen we nog over de festivalvelden met een nonchalance wat zeker beter past bij de zomer van 2019 dan bij die van 2020.
Datum
16 september 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Dit weekend stuurt KINK je naar 7Pop!
KINKnieuws15 mei 18:00

The Last Dinner Party, Villanelle, The Rolling Stones en meer op de KINK Playlist!
KINKnieuws11 mei 15:43

Breng je stem uit op de KINK 00's Top 500!
KINKnieuws6 mei 09:33

Foo Fighters, Bleech 9:3, Florence Road en Tape Toy nieuw op de KINK Playlist
KINKnieuws4 mei 12:58

De beste Prince tracks in de KINK Purple 100
Hitlijsten, KINKnieuws2 mei 19:00

