Stuur ons een berichtje

Nirvana

Dat Nirvana-tickets terug moesten naar de VVV doet bij Sander nog altijd pijn

De tragiek van het leven kan voor prachtige verhalen zorgen, maar als jij het lijdende hoofdpersonage in zo'n verhaal bent, is dat minder fijn. Wanneer je bijvoorbeeld een concert mist, levert dat een goed verhaal op. Maar wel eentje waarvoor je bij KINK-dj Stefan Koren langs moet om van de pijn af te komen.

De tweede reis naar de VVV was pijnlijk. Mede-KINK'er Sander had namelijk hele waardevolle concerttickets gekocht voor een optreden van Nirvana. Maar met de tickets al op zak, kreeg hij te horen dat Kurt Cobain uit het leven was gestapt en dat de tickets niets meer waard waren. Sander leverde ze in bij de VVV en kreeg zijn geld terug, hoewel hij met terugwerkende kracht die Nirvana-tickets graag tentoongesteld had in zijn woonkamer.

00:00
01:28
Sander moet met Nirvana-tickets terug naar de VVV

BEHOEFTE AAN VERWERKING?

Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!

Datum

15 juni 2026

SHARE

Tags

#KINK Traumaverwerking#Nirvana

NU op KINK

Villanelle

Placebo

Gedraaid op KINKOpen

Stuur ons een berichtje