
Damon Albarn en Paul Simonon over brexit
The Good The Bad And The Queen, de supergroep met Damon Albarn (Blur, Gorillaz), Paul Simonon (The Clash), Simon Tong (The Verve) en Tony Allen (Fela Kuti) speelde gisteren in Paradiso. Jasper sprak voor de show met Damon en Paul.
Damon Albarn en Paul Simonon namen voor de show in Paradiso even de tijd om voor KINK. Ze spraken met Jasper over de nieuwste muzikale ontdekkingen, zo vindt Damon de nieuwste track van Viagra Boys leuk, en komt Paul met Angel Olson. Ook vertellen ze dat On Melancholy Hill van Gorillaz ontstaan is tijdens een sessie met The Good The Bad And The Queen.
Damon Albarn is anti-Brexit, en dat steekt hij niet onder stoelen of banken. 'Het gekke is, op hetzelfde moment dat mensen als Boris Johnson zeggen, een No Deal Brexit is onacceptabel, herdenken ze D-Day. Ze moeten naar ons zo van: wat doen jullie?! Waarom houden jullie nu elkaars handen vast, en dan bij het weglopen spugen jullie op elkaar, het is heel vreemd.'
Het hele interview met Damon Albarn en Paul Simonon hoor je vanavond in Met Het OOR Op Morgen. Daarna kun je deze uitzending natuurlijk ook beluisteren als podcast.
Datum
7 juni 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Gorillaz, Jack White, en Nick Cave & The Bad Seeds naar Best Kept Secret 2026!
Muzieknieuws28 oktober 10:03

Zo klinkt de nieuwe single van Foo Fighters: 'Asking For A Friend'
Muzieknieuws23 oktober 16:41

Guns N' Roses frontman gooit microfoon tegen drumstel en loopt boos weg
Muzieknieuws21 oktober 15:23

Gorillaz komen naar Rock Werchter 2026!
Muzieknieuws21 oktober 09:43

Limp Bizkit bassist Sam Rivers (48) overleden
Muzieknieuws19 oktober 10:18

