"Coachella verplaatst naar najaar 2021"
De festivalzomer van 2020 is door corona volledig ten onder gegaan, alle ballen op volgend jaar... toch? Het grote toonaangevende Coachella zou zich voorbereiden op wederom een verplaatsing.
Coachella, dat normaal gesproken met een monster line-up twee weekends in april achter elkaar in Californie plaatsvindt, was dit jaar één van de eerste festivals dat door corona niet doorging. De organisatie kondigde toen in eerste instantie aan te verplaatsen naar oktober van dit jaar. Maar, zoals we nu weten, bleek ijdele hoop. April 2021, een vol jaar later, zou Coachella nu pas weer in de agenda staan.
OKTOBER 2021
Rolling Stone Magazine meldt dat meerdere insiders al op de hoogte zijn van de verplaatsing. Het festival zou al van plan zijn geweest dit bekend te maken, maar een aankondiging zou niet lang meer op zich laten wachten. Als Coachella inderdaad over de zomer heen wordt getild lijkt dat weinig hoopgevend voor andere festivals wereldwijd: kennelijk heeft de industrie er weinig vertrouwen in dat grootschalige live events eerder mogelijk zijn.
Datum
7 oktober 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK neemt je mee naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws, KINKnieuws2 juli 09:10

Queen's Pleasure stopt ermee
Muzieknieuws22 juni 17:07

KINK presents: Editors - 18 februari 2027 in Ziggo Dome
KINK presents, Muzieknieuws22 juni 10:00

Muse over nieuw album The Wow! Signal: “Het is veel persoonlijker dan eerdere platen”
Interviews, Muzieknieuws22 juni 05:00

Faith No More hint na 11 jaar naar comeback
Muzieknieuws16 juni 17:06

