
Bon Iver komt met nieuwe muziek in 2020 naar de Ziggo Dome
Dit jaar konden bezoekers van het Best Kept Secret festival al genieten van een headline show van Bon Iver, maar toen was het vlak voor hij nieuwe muziek uitbracht, waar hij nog niets van speelde. Nu komt hij terug!
Ziggo Dome
Met zijn nieuwe album i,i op zak gaat Bon Iver weer op tour, en niet langs de minste zalen. 24 april 2020 staat de indie-folk band in de Ziggo Dome in Amsterdam. De kaartverkoop voor de show start aanstaande vrijdag, 13 september om 10:00.
Aaron Dessner
Tijdens de show in de Ziggo Dome krijg je niet alleen Bon Iver op het programma, ze nemen Aaron Dessner, bekend van The National mee als voorprogramma. Twee voor de prijs van 1 dus!
i,i
Het nieuwe album van Bon Iver kwam in augustus uit, en daarvan heb je op KINK al verschillende tracks kunnen horen. De meest recente single van het album is Naeem.
Datum
10 september 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze KINK-classics zijn populair door de finale van Stranger Things
Muzieknieuws6 januari 10:01

Dit moet je horen: YUNGBLUD maakt nieuwe versie 'Zombie' met Smashing Pumpkins
Muzieknieuws2 januari 09:20

The Cure gitarist Perry Bamonte overleden
Muzieknieuws26 dec. 2025

Wombats, STONE en Paceshifters op VESTROCK
Muzieknieuws17 dec. 2025

Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Biffy Clyro naar Sziget 2026
Muzieknieuws9 dec. 2025

