
BLUR komt terug met Twee grote Wembley-shows
This is not a drill: BLUR komt weer bij elkaar! De Britpop-iconen staan op 8 en 9 juli 2023 in het Wembley stadion in Londen.
"We houden er echt van om onze nummers te spelen en dachten dat het maar weer eens tijd werd om dat te doen", zegt frontman Damon Albarn over de reunie. Gitarist Graham Coxon vult aan: "Ik kijk er echt naar uit om weer met mijn Blur-broers te spelen. Blur live shows zijn altijd geweldig: de gitaarversterker voluit en overal lachende gezichten".
POPULAR DEMAND
De kaartverkoop voor de show van 8 juli liep zo hard dat er een tweede optreden aantoe is gevoegd. Blur speelt ook op 9 juli in het Wembley stadium. Inmiddels is er naast de Wembley shows ook een optreden op een Frans festival aangekondigd.
Datum
14 november 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 december 08:00

Pinkpop maakt eerste namen bekend. Foo Fighters, Yungblud, Editors en meer naar Landgraaf
Muzieknieuws24 november 09:07

Bakken vol nieuwe namen voor Rock Werchter
Muzieknieuws21 november 14:09

Florence & the Machine, David Byrne en De Staat op Down The Rabbit Hole
Muzieknieuws19 november 11:05

Weer een nieuwe naam voor Rock Werchter: The Prodigy
Muzieknieuws19 november 08:07

