
BLUR komt terug met Twee grote Wembley-shows
This is not a drill: BLUR komt weer bij elkaar! De Britpop-iconen staan op 8 en 9 juli 2023 in het Wembley stadion in Londen.
"We houden er echt van om onze nummers te spelen en dachten dat het maar weer eens tijd werd om dat te doen", zegt frontman Damon Albarn over de reunie. Gitarist Graham Coxon vult aan: "Ik kijk er echt naar uit om weer met mijn Blur-broers te spelen. Blur live shows zijn altijd geweldig: de gitaarversterker voluit en overal lachende gezichten".
POPULAR DEMAND
De kaartverkoop voor de show van 8 juli liep zo hard dat er een tweede optreden aantoe is gevoegd. Blur speelt ook op 9 juli in het Wembley stadium. Inmiddels is er naast de Wembley shows ook een optreden op een Frans festival aangekondigd.
Datum
14 november 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Muziekwereld rouwt om dood Dolly Parton
Muzieknieuws26 augustus 10:14

Check hier de nieuwe Queens of the Stone Age
Muzieknieuws25 augustus 15:19

Tame Impala eerste headliner Rock Werchter 2027
Muzieknieuws24 augustus 08:08

Blaudzun speelt zachter voor beter geluid
Interviews, Gemist, Muzieknieuws20 augustus 08:26

Check hier de trailer van Oasis documentaire
Muzieknieuws19 augustus 16:46

