
Bekijk nu de exclusieve Zoom sessie met Biffy Clyro
In augustus organiseerde KINK een exclusieve Zoom sessie met Biffy Clyro. KINK-dj Michiel Veenstra sprak met de band en er konden enkele vragen worden gesteld aan de Schotten.
In augustus bracht Biffy Clyro hun nieuwe album A Celebration of Endings uit. Om dat te vieren, organiseerde KINK een zoomsessie met de Schotse band. KINK-dj Michiel Veenstra was erbij en enkele fans konden nog een vraag stellen. Altijd al willen weten of de bandleden ook hun eigen lyrics op hun lichaam zouden tatoeëren? Bekijk de hele sessie nu terug!
Biffy Clyro in de KINK In Touch: Screen Sessions
Aanstaande maandag start om 19:00 de nieuwe KINK avondshow, KINK In Touch met Jasper Leijdens. Wekelijks is er een KINK In Touch: Screen Session. Een zelf opgenomen sessie thuis of in de studio bij een artiest, omdat de artiesten nog steeds niet makkelijk naar KINK kunnen komen. De eerste sessie is van Simon Neill van Biffy Clyro! Naast classics als Re-arrange komt ook de 2020 hit Space voorbij in een akoestisch jasje.
Datum
28 november 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

De Zomer Van KINK - van 20 juli t/m 16 augustus hoor je dit bij KINK!
KINKnieuws13 juli 06:41

Metalfans opgelet: win tickets voor Dynamo Metalfest in de KINK Nieuwsbrief!
KINKnieuws3 juli 10:47

KINK neemt je mee naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws, KINKnieuws2 juli 09:10

In memoriam: Bob Rusche
KINKnieuws27 juni 15:56

KINK Secret Gigs op Pinkpop 2026
KINKnieuws26 juni 09:00

