
Bart van Liemt viert 20 jaar The Sheer
Het is 20 jaar geleden dat 'The Keyword Is Excitement' uitkwam, het debuut van de Haarlemse band The Sheer. Na drie albums werd het in 2009 stil rond de band, maar frontman Bart van Liemt voelt kriebels: die liedjes moeten weer gehoord worden!
"We hebben een prachtig jongensboek geschreven toen, en het is zonde als we daar nu niks meer mee doen", vertelt Bart aan KINK-dj Michiel Veenstra. Het is geen reunie, zo bezweert bart nu, maar hij wil wel weer gaan spelen en doet dat sowieso alvast op 7 april in de Mezz in Breda.
WASHOK
Het balletje is voor Bart gaan rollen in 2020, toen KINK hem vroeg voor een online Koningsdag-concert - iets anders kon toen niet in verband met corona-maatregelen. Bart speelde toen live in zijn washok ondermeer 'Something To Say'.
"Ik kijk er naar uit om weer te gaan spelen op een plek waar niet per sé de matrassen tegen de muur staan", lacht Bart in gesprek met KINK. Dat gesprek kun je hieronder beluisteren.
Datum
27 maart 2024
SHARE
Gerelateerd nieuws

Paaspop dropt 50 namen voor 50e editie, met o.a. De Staat, Bad Nerves, Tröckener Kecks, Fat Dog en Kingfishr!
Muzieknieuws27 oktober 12:01

Fontaines D.C. en Phoebe Bridgers naar Best Kept Secret 2027
Muzieknieuws27 oktober 10:38

Turnstile bevestigd voor Rock Werchter 2027
Muzieknieuws27 oktober 08:08

Blink-182, The Prodigy & Nothing But Thieves naar Pinkpop 2027
Muzieknieuws26 oktober 09:00

The Offspring gitarist Noodles neemt pauze voor zijn gezondheid
Muzieknieuws22 oktober 13:40

