
Balthazar, The Vices, Sylvie Kreusch, en Bazart staan op Dauwpop 2022
Het festival Dauwpop is dit jaar voor het eerst een tweedaags festival. Niet alleen met Hemelvaartsdag, maar ook de dag erna gaat het los in Hellendoorn met meer bands dan ooit! Vandaag voegt het festival voor beide dagen flink wat namen toe aan de line-up.
DONDERDAG
De donderdag van Dauwpop (waarvan al bekend was dat S10, Wolfmother, Kensington, Typhoon, Froukje en Chef’Special er zouden zijn) is al helemaal uitverkocht, maar er worden gewoon nog even wat nieuwe namen toegevoegd: The Waterboys, Kriss Kross Amsterdam, Bazart, Flemming, Pronk, DOOL, Temple Fang, ADF Samski, Drukwerk, WH Lung en Magnetic Spacemen zullen erbij zijn de 26e.
VRIJDAG
Op vrijdag 27 mei stonden Editors al gepland, en op deze dag twee komen er nu optredens bij van: Balthazar, Eefje De Visser, Meau, Rondé, The Vices, Sylvie Kreusch, Kids With Buns, Claw Boys Claw, Weval, Moss, Hang Youth, STUK, FeestDJRuud, The Dean en Babs. Voor deze dag zijn nog tickets verkrijgbaar.
En dat is nog niet alles, Dauwpop geeft aan binnenkort met meer nieuwe namen voor beide dagen te komen. We houden het in de gaten!
Datum
28 januari 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Dit was Pinkpop 2025!
Muzieknieuws23 juni 00:01

Verrassing: Tom odell staat op pinkpop!
Muzieknieuws18 juni 12:29

Muse trapt Europese tour af met snoeiharde nieuwe single ‘Unravelling’
Muzieknieuws13 juni 07:28

Rotterdam laat zich nog één Keer horen in De Kuip
Gemist, Muzieknieuws12 juni 08:18

Top-tennisser Novak Djokovic danst op Wodan Boys!
Gemist, Muzieknieuws5 juni 16:54