
Annika's Fontaines D.C. wens valt in water ondanks helpende buurman
Sommige mensen maken zelf een foutje, anderen hebben pech. Maar in sommige gevallen is het een combinatie van allebei. En dan is een afspraak bij KINK-dj Stefan Koren voor een muzikale traumaverwerking zeker nodig!
Mede-KINK'er Annika is fan van Fontaines D.C., dus wilde ze vorig jaar ook graag naar hun concert in AFAS Live. Maar toen ze eindelijk iemand vond die met haar mee wilde, waren de kaarten al uitverkocht. Gelukkig voor Annika heeft ze een hele lieve buurman, maar ook die kon uiteindelijk niet voorkomen dat Annika Fontaines D.C. moest missen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
15 september 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#Fontaines D.C.Gerelateerd nieuws

Dorus vist achter het net en mist 'zijn' U2
Gemist11 december 17:45

Hans is te laat en ziet Moby nog net het podium aflopen
Gemist10 december 17:45

Danny kan naar Red Hot Chili Peppers, maar gaat naar bed
Gemist9 december 17:42

Remco's dochter appt te laat voor Tom Smith
Gemist8 december 17:46

Roy mist bijzonder Chris Cornell optreden
Gemist4 december 17:42

