Alternatief Dauwpop
Inmiddels is het verdrietige nieuws dat we de zomer van 2020 concert- en festivalloos moeten doorbrengen al een beetje doorgedrongen. Natuurlijk is het nog steeds ontzettend balen en daarom heeft KINK besloten de festival- en concertzomer toch een beetje door te laten gaan.
ALTERNATIEF DAUWPOP
Aanstaande donderdag (21 mei, Hemelvaartsdag) heeft KINK het eerste alternatieve festival. De hele dag hoor je tracks voorbijkomen van artiesten die dit jaar op Dauwpop zouden staan of eerder op het festival hebben gestaan. Om 16:00 uur hoor je in KINK Rush Hour KINK-dj Tim Op het Broek in gesprek met artiesten, de Dauwpop organisatie en vangt hij vaste bezoekers op die eigenlijk op dat moment zouden moeten genieten van Dauwpop met een biertje in de band.
's Avonds hoor je van 21:00 - 23:00 uur livemuziek om het Alternatieve Dauwpop compleet te maken. Artiesten die eigenlijk op de 2020-editie hadden moeten staan shinen hoor je live op KINK, inclusief muziek van de grote headliner Wolfmother.
ALTERNATIEVE LIVEZOMER
Daar waar normaal gesproken een festival zou zijn, organiseren we een alternatieve variant op KINK. Hoe zo'n alternatief festival eruit komt gezien verschilt per festival. Denk aan heel veel (live)muziek, exclusieve gesprekken met artiesten en een opvangservice voor iedereen die de livezomer dit jaar mist. Dus bereid je vast voor, zet je tentje op in de tuin en vier met KINK de Alternatieve Livezomer.
Datum
15 mei 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Vanaf vrijdag: win tickets voor KINK Presents: Muse, én hoor hun nieuwe album als eerste op een exclusieve luistersessie!
KINKnieuws15 juni 09:33

Win deze week in Michiel Veenstra's KINKSTART tickets voor Pinkpop!
KINKnieuws15 juni 06:00

Pride Month: deze artiesten lieten zien waarom zichtbaarheid belangrijk blijft
KINKnieuws11 juni 16:44

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

Dit is de gitaarriff top 100 van 2026
KINKnieuws, Hitlijsten5 juni 07:02

