Alex Lahey: 'Die saxofoonsolo van 'Don't Be So Hard On Yourself' heb ik zelf ingespeeld!'
De Australische Alex Lahey heeft deze week de KINK XL te pakken met haar 'Don't Be So Hard On Yourself' Donderdag belde ze even met Jasper in KINK Rush Hour.
De tekst kan van de nieuwe single van Alex Lahey kan nogal opgevat worden als een wijze levensles. 'Ik schreef het voor mijn partner, die zich moe en slecht voelde, toen zei ik tegen haar: je doet het goed, wees niet zo moeilijk voor jezelf', aldus Alex Lahey.
Ook bevat haar 'Don't Be So Hard On Yourself' een echte saxofoonsolo! Alex: 'Saxyback! De saxofoon was altijd een beetje een grap, maar het pakte goed uit! Ik heb zelf de saxofoon ingespeeld, dus ik ben heel benieuwd hoe we dit live gaan doen. Ik speel op dit album alle instrumenten zelf, behalve de drums'.
Alex Lahey vertelt in het interview dat ze in het najaar naar Nederland terug wil komen. 'We vinden het altijd geweldig in Nederland! Volgens mij is de Nederlandse humor dezelfde als de Australische'.
Datum
7 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam waar het woord boterham op slaat
Gemist8 mei 07:58

Tess breekt elleboog en mist Hella Mega Tour
Gemist7 mei 17:45

Ik was vandaag jaar oud toen ik dit ontdekte over pindakaas
Gemist7 mei 08:06

Yvonne van 14 mag van oudere broer mee naar Pinkpop, maar dan gaat het mis
Gemist6 mei 17:45

Bellen Met Ellen: de eerste muziek-knuffels zijn er
Gemist6 mei 08:31

