Alex Lahey: 'Die saxofoonsolo van 'Don't Be So Hard On Yourself' heb ik zelf ingespeeld!'
De Australische Alex Lahey heeft deze week de KINK XL te pakken met haar 'Don't Be So Hard On Yourself' Donderdag belde ze even met Jasper in KINK Rush Hour.
De tekst kan van de nieuwe single van Alex Lahey kan nogal opgevat worden als een wijze levensles. 'Ik schreef het voor mijn partner, die zich moe en slecht voelde, toen zei ik tegen haar: je doet het goed, wees niet zo moeilijk voor jezelf', aldus Alex Lahey.
Ook bevat haar 'Don't Be So Hard On Yourself' een echte saxofoonsolo! Alex: 'Saxyback! De saxofoon was altijd een beetje een grap, maar het pakte goed uit! Ik heb zelf de saxofoon ingespeeld, dus ik ben heel benieuwd hoe we dit live gaan doen. Ik speel op dit album alle instrumenten zelf, behalve de drums'.
Alex Lahey vertelt in het interview dat ze in het najaar naar Nederland terug wil komen. 'We vinden het altijd geweldig in Nederland! Volgens mij is de Nederlandse humor dezelfde als de Australische'.
Datum
7 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sven mist Deftones door sneeuw en Deutsche Bahn
Gemist9 maart 17:44

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte hoe je die vieze mokken schoon krijgt
Gemist9 maart 07:50

KINK Tattoo Tales: Marloes heeft met haar vriendengroep een muzikale tattoo
Gemist7 maart 13:00

Rob kan Yungblud gratis zien, maar besluit naar bed te gaan
Gemist5 maart 17:45

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik leerde wat ODIDO betekent
Gemist5 maart 07:47

